Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

CNC Frézař

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC frézovacího/obráběcího centra
  • Průběžné a kontrolní měření výrobků
  • Běžná provozní údržba stroje

Požadujeme

praxe CNC frézování ve strojírenství

čtení výkresové dokumentace

používání měřidel

základní obsluha PC

flexibilita - práce ve vícesměnném provozu

Nabízíme

zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti

motivační ohodnocení odpovídající výkonu a zkušenostem

dvakrát ročně bonusy

5 týdnů dovolené

bohatá nabídka benefitů - příspěvek na stravování a penzijní pojištění,...

Ostatní

Kontakt:
pavel.bolf@pilana.cz
573 527 811

www.pilana.cz

PILANA Knives s.r.o.

Společnost PILANA Knives s.r.o. patří mezi přední světové výrobce průmyslových nožů a dalších přesných strojírenských dílů, které jsou z téměř 95% určeny pro export na všechny kontinenty světa.

PILANA Knives, stabilní a expandující společnost s 80-ti letou tradicí, má své sídlo v Hulíně s přímým napojením na evropskou dálniční síť.

S českými nástroji PILANA pracují profesionálové na všech kontinentech ve více než 90 zemích světa. Jsme významný zaměstnavatel zlínského regionu. Našimi zaměstnanci jsou lidé aktivní, samostatní se zodpovědným přístupem k plnění svěřených úkolů a s potřebou vlastního seberozvoje.

Zobrazit celý profil společnosti

Nádražní
76824  Hulín

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u PILANA Knives s.r.o. se sídlem Nádražní , Hulín, 76824, IČ: 48530115 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se