Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

Mistr směny - lisovna plastů

Pracovní náplň

  • Řízení směny – důraz na efektivitu a kvalitu.
  • Samostatné operativní rozhodování v neplánovaných situacích.
  • Zodpovědnost za dodržování firemních standardů.

Požadujeme

  • Praxe ve vedením směny,
  • zkušenost s technologií vstřikování plastů výhodou,
  • SOU/SŠ vzdělání s maturitou,
  • smysl pro týmovou práci a pořádek,
  • práce ve 4-směnném provozu, 8 nebo 12hodinové směny,
  • samostatnost, zodpovědnost, korektní jednání,
  • schopnost učit se novým věcem,
  • silné technické myšlení,
  • uživatelská znalost práce s PC – MS Office.

Nabízíme

Nabízíme nadprůměrné finanční ohodnocení, které závisí na výsledcích jednotlivce i firmy, zaměstnanecké výhody a práci v příjemném nekuřáckém prostředí.

Ostatní

Kontakt
   Ing. Jana Laštovicová
   personální ředitelka
   lastovicova@plastika.cz
   573 511 109

www.plastika.cz

PLASTIKA a.s.

Akciová společnost Plastika zaměstnává více než 300 motivovaných zaměstnanců ve svém závodě v Kroměříži.

PLASTIKA a.s. nabízí svým zákazníkům komplexní řešení pro technické výlisky, zahrnující návrh výrobků, konstrukci i výrobu forem, vstřikování, potisk a následnou montáž. Ke splnění těchto cílů hledáme uchazeče s vysokou motivací.

Zobrazit celý profil společnosti

Kaplanova 4
76701  Kroměříž

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u PLASTIKA a.s. se sídlem Kaplanova 4, Kroměříž, 76701, IČ: 27448550 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se