Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

Manažer pro export

Pracovní náplň

- Péče o svěřené portfolio stávajících zákazníků a komunikace s nimi

- Aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí

- Vedení samostatných obchodních jednání, od sjednání schůzky po uzavření smlouvy

- Vedení záznamů z jednání a další administrativní úkony, související s pracovní pozicí

- Zahraniční služební cesty (Evropa, svět)

Požadujeme

- Min. SŠ vzdělání (obchodního, technického nebo ekonomického směru)

- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

- Příjemné a reprezentativní vystupování

- Zkušenosti a praxi z obchodní činnosti (oblast elektro výhodou)

- Ochotu cestovat (cca 50% času)

- Loajalitu, časovou flexibilitu, samostatnost a vysoké pracovní nasazení

- Schopnost rychle se učit a zorientovat v novém prostředí

- Uživatelská znalost MS Office

- Řidičský průkaz skup. B

- Anglický jazyk na úrovní B1-B2 (další jazyk, např. francouzština, španělština, turečtina, velkou výhodou)

Nabízíme

- Kreativní a zajímavou práci v úspěšné, dynamicky rostoucí české firmě

- Finanční ohodnocení přímo spojené s Vašimi obchodními výsledky

- Služební telefon, notebook

- Dlouhodobou spolupráci formou pracovní smlouvy s možností seberealizace, kariérního růstu a dalšího rozvoje

- Prostor pro realizaci vlastních nápadů

- Práci v příjemném, neformálním prostředí a kolektivu

- Možnost práce z domova

- Sick days, příspěvek na stravování

ELKO EP, s.r.o.

Společnost ELKO EP se sídlem v Holešově je s Vámi na trhu elektroinstalací již 20 let. Po celou dobu v našem sortimentu nacházíte pestrou škálu přístrojů pro domovní i průmyslové elektroinstalace. V posledních několika letech zaznamenala dynamický rozvoj také oblast inteligentních elektroinstalací, ve které i naše společnost již sedm let vyvíjí a uvádí na trh systém iNELS smart home solutions. Tak, jako v oblasti modulových přístrojů, tak i v inteligentní elektroinstalaci jsme se stali lídry trhu. Produkujeme výrobky, které přispívají nejen ke komfortnímu ovládání, ale jsou šetrné vůči životnímu prostředí a šetří energii.

Zobrazit celý profil společnosti

Palackého
76901  Holešov
www.elkoep.cz

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u ELKO EP, s.r.o. se sídlem Palackého , Holešov, 76901, IČ: 25508717 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se