Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

GARDIA - Strážný - vedoucí objektu

Pracovní náplň

- Přesné, pečlivé a důsledné balení rozbušek dle zakázek a balících listů

- Vedení předepsané operativní evidence balení výroby

- Kontrola kvality práce při balení rozbušek

- Vedení řádné a přesné evidence sestavených rozbušek ve skladě

- Kontrola dodržování předepsaných bezpečnostních a požárních předpisů

Požadujeme

- SOU vzdělání

- Manuální zručnost

- Přesnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

- Fyzickou zdatnost

- Flexibilitu

- Výhodou je praxe na obdobné pozici

- Výhodou je absolvování základního pyrokurzu

Nabízíme

- Příležitost pro další vzdělávání a profesní růst

- Podporu při zapracování

- Samostatnou a zodpovědnou práci

- 5 týdnů dovolené

- Roční odměny

- Příspěvek na dopravu

- Pojištění pro případ úrazu

- Příspěvek na penzijní pojištění

- Dotované závodní stravování

Ostatní

- Poukázky - sport a kultura, medica

- Zvýhodněné telefonní tarify

- Příspěvek na tábory

- Sportovní, kulturní a zábavné akce pro zaměstnance

Uzávěrka přihlášek: 10.7.2018

Austin Detonator s.r.o.

Austin Detonator s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a distribucí těchto výrobků:
• neelektrické rozbušky
• elektrické rozbušky
• elektronické rozbušky
• komponenty pro výrobu (sestavu) rozbušek
• iniciační prostředky
• pilule a palníky
• pomůcky pro trhací práce
Austin Detonator je především exportně orientovanou firmou, 90% produkce je určeno pro země Evropské Unie, Island, Spojené Státy Americké, ale i pro oblasti vzdálenější jako např. Austrálii, země Středního Východu, Taiwan, Japonsko, Jižní Afriku.

Zobrazit celý profil společnosti

Jasenice
75501  Vsetín
www.austin.cz

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u Austin Detonator s.r.o. se sídlem Jasenice , Vsetín, 75501, IČ: 25689916 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se