Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

INŽENÝR KVALITY – pro Závod elektro

Pracovní náplň

- Aplikace nástrojů kvality

- Vyhodnocování ukazatelů kvality

- Podílení se na implementaci nápravných a preventivních opatření

- Řízení neshod

- Vytváření a řízení dokumentace

- Účast při řešení reklamací

- Kontrola procesu a koordinace zajištění kvality

Požadujeme

- SŠ/VŠ technického směru

- Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou

- Zkušenost z výrobního závodu z oddělení kvality

- Zkušenost s prací v automobilovém průmyslu výhodou

- Znalost systémů řízení kvality

- Komunikativnost, organizační schopnosti

- Znalost práce na PC a MS Office

- Řidičský průkaz skupiny B

- Samostatnost, zodpovědnost a zdravé sebevědomí

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené

- Služební telefon / notebook

- Příspěvek zaměstnavatele na stravování

- Základní plat 20 tis. Kč

MAGNETON a.s.

MAGNETON je akciová společnost, jejíž vlastní jmění činí 33 milionů Kč. Firma využívá tzv. německý model řízení v čele s dozorčí radou a představenstvem. Její bohatá historie sahá až do roku 1926.

Organizační struktura firmy odpovídá základnímu výrobnímu programu. Hlavní její část tvoří závod ELEKTRO.

Závod povrchových úprav tvoří samostatnou ekonomickou jednotku v rámci firmy. Produkce byla původně určena především pro podporu výroby v hlavním závodě. Nyní je však stěžejní část výrobní kapacity využívána pro externí zákazníky.

Zobrazit celý profil společnosti

Hulínská 1
76701  Kroměříž
magneton.cz

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u MAGNETON a.s. se sídlem Hulínská 1, Kroměříž, 76701, IČ: 27824047 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se