Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

TECHNOLOG

Pracovní náplň

– dohled nad dodržováním technologických postupů výroby

– tvorba – úpravy pracovní a výrobkové dokumentace

– vedení technologických zkoušek při vývoji a inovaci produktů

– úzká komunikace se zákazníky/partnery, řešení otázek kvality výroby

– vedení statistik o výrobním procesu

– technická podpora prodeje

– sledování materiálových a strojních trendů, návštěvy veletrhů/dodavatelů/zákazníků

Požadujeme

– VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na plasty výhodou

– znalost AJ výhodou

– schopnost odborně vést obsluhy výrobního zařízení

– znalost analytických postupů výhodou (např. DoE)

– komunikativnost, samostatnost, flexibilita, schopnost práce v kolektivu

– práce na PC

– ŘP sk. B

Nabízíme

– profesní seberealizaci v obchodně-výrobní společnosti

– adekvátní finanční ohodnocení

– sociální výhody společnosti Fatra, a.s. a skupiny Agrofert

– místo výkonu práce Chropyně

Fatra, a.s.

Společnost Fatra, a.s. byla založena v roce 1935 koncernem Baťa. Dnes patří mezi největší zpracovatele plastů ve střední Evropě a je nedílnou součástí plastikářského průmyslu v České republice.

Zobrazit celý profil společnosti

třída Tomáše Bati
76361  Napajedla
www.fatra.cz

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u Fatra, a.s. se sídlem třída Tomáše Bati , Napajedla, 76361, IČ: 27465021 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se