Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

ZÁMEČNÍK / KLEMPÍŘ

Pracovní náplň

Společnost Spálovský, a.s. přijme do svého výrobního závodu ve Zdounkách (Nádražní 329) ZÁMEČNÍKA / KLEMPÍŘE pro výrobu oceloplechových rozváděčových skříní.

Jedná se o trvalý pracovní poměr s jednosměnným provozem.

Požadujeme

Podmínkou je platný svářečský průkaz.

Nabízíme

Součástí nabídky jsou firemní benefity, jako např. týden dovolené navíc, příspěvky na dopravu a stravu. Nabízíme dlouhodobou perspektivu zaměstnání s platem 20 – 30tis. Kč a také prostor pro zaškolení.

Spálovský, a.s.

Společnost byla založena v roce 1990 pod obchodním jménem Antonín Spálovský EL-SERVIS.
V roce 1998 byla změněna právní forma původní firmy na akciovou společnost.
Od roku 2005 se stala společnost Spálovský, a.s. dceřinou společnosti AŽD Praha s.r.o., která se stala majoritním vlastníkem.

Hlavním záběrem společnosti je výroba rozváděčů NN do 1000V a 6300A, výroba a prodej oceloplechových rozváděčových skříní, velkoobchod elektrotechnickým materiálem a kompletní zákaznický servis.
Více jak 25letá tradice a integrovaný systém řízení dle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 řadí společnost mezi nejvýznamnější výrobce rozváděčů v České republice.

Výrobky společnosti nacházejí uplatnění zejména v energetice, chemickém a zpracovatelském průmyslu, teplárenství, infrastruktuře a v sektoru služeb.

O našem úspěchu hovoří zejména významné projekty, které jsme v posledních letech úspěšně zvládli nebo jsou v průběhu realizace:

  • Aqua palace Praha Čestlice I. a II. etapa (jeden z největších aquaparků v Evropě), CZ
  • UJV ŘEŽ (areál Ústavu jaderného výzkumu), CZ
  • Elektrárna Tušimice II - bloky A, B, C, D (kompletní obnova elektrárny), CZ
  • Radio Free Europe Praha, CZ
  • Poldi Kladno (výstavba nove lisovny), CZ
  • Slovenska Sporitelna, Bratislava, SK
  • Jaderna elektrárna Temelín (sklad vyhořelého paliva), CZ
  • Portovaya (kompresorová stanice, severoevropský plynovod), RUS
  • Bioethanol Premnitz (zařízení pro výrobu bioethanolu a krmiva), D
  • Elektrárna Ledvice (novy zdroj MWe v elektrárně Ledvice), CZ
  • Jaderna elektrárna Mochovce -blok 3 a 4 (dieselgenerátorová stanice, stanice chladící vody, stanice radiační kontroly), CZ
  • Elektrárna Prunéřov (kompletní obnova elektrárny), CZ
  • Elektrárna Počerady, CZ

Zobrazit celý profil společnosti

Malý val 27a
76701  Kroměříž
spalovsky.cz

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u Spálovský, a.s. se sídlem Malý val 27a, Kroměříž, 76701, IČ: 25546911 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se