Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

TOP manažer - logistika

Pracovní náplň

Zodpovědnost za nastavování strategie
 Optimalizace materiálových toků a řízení naplánovaných investic do skladového hospodářství
 Řízení oddělení se 60+ zaměstnanci prostřednictvím středního managementu
 Přátelské prostředí s vysokou podporou vaši práce
 Spolupráce se zahraniční centrálou na strategických projektech
 Plánování a řízení profesního rozvoje Vašeho týmu
 Vedení logistických auditů se zákazníkem

Požadujeme

 VŠ / SŠ vzdělání
 Manažerské zkušenosti s vedením týmu – min. 3 roky praxe
 Systematický přístup, znalost skladového hospodářství a logistických procesů
 Aktivní znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou

výhodou bude
 Zkušenost z prostředí automotive
 Zkušenosti s implementací moderních technologií ve skladovém hospodářství
 Zkušenosti s managementem projektů

Nabízíme

Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě
 Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, tzn. 5 týdnů dovolené
 Služební automobil k soukromým účelům
 Poukázky Unišek+ na volnočasové aktivity v hodnotě 1.000,- Kč / kvartálně
 Poukázky na volnočasové aktivity, příspěvek na firemní stravování
 Jazykové kurzy na pracovišti zdarma
 Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

WOCO STV s.r.o.

Woco je výrobcem inovativních funkčních řešení pro karosérie a pohony v oblasti akustiky, aktuatoriky a polymerových systémů. Firma byla založena v roce 1956 Franz Josefem Wolfem a jeho sourozenci. Dnes působí celosvětově pod jménem WOCO a vyvíjí a vyrábí díly pro automobilový průmysl.

Woco hledalo po sametové revoluci nové trhy a možnosti v České Republice. V roce 1991 začalo spolupracovat s firmou MEZ Vsetín. Spolupráce byla úspěšná, majitelé firmy Woco byli spokojeni s kvalitou výroby a s jejím zajištěním a rozhodli v roce 1993 o založení vlastní společnosti – WOCO spol. s r. o. a Systém technik Vsetín spol. s r. o. (dnes WOCO STV s.r.o.).

WOCO STV má sídlo i výrobní závod ve Vsetíně. Působí ve dvou divizích:

Výroba a montáž aktuatorů (např. ovládací jednotky pro vzduchové pérování automobilů, vodní ventily a součásti pro klimatizace automobilů, řídící moduly elektrické, pneumatické, mechanické, řídící dózy pro turbodmychadla, řadící systémy, pneumatická vedení apod.)

Výroba gumových dílů pro automobilový a stavební průmyslu (výroba těsnění, membrán, průchodek apod., výroba dílů ze směsí EPDM i silikonových směsí na vstřikolisech a transferových lisech).

WOCO STV patří k největším zaměstnavatelům v okrese Vsetín. Pro WOCO STV pracuje více než 900 zaměstnanců. Kromě produkce samotné se WOCO STV podílí i na vývoji nových dílů – má vývojové centrum a vývojovou laboratoř. WOCO STV projektuje a programuje stroje pro vlastní výrobu a současně i pro ostatní Woco firmy (např. pro Mexico, Čínu apod.). Vývojové projekty jsou realizovány v úzké spolupráci se zákazníky a s ostatními kolegy na celém světě. WOCO STV tak nabízí kompletní zázemí mezinárodní společnosti.

WOCO STV je držitelem certifikátu ISO TS 16949 a ISO 14001 a každoročně úspěšně absolvuje četné zákaznické certifikace.

Zobrazit celý profil společnosti

Jasenice
75501  Vsetín
www.woco-vsetin.cz

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u WOCO STV s.r.o. se sídlem Jasenice , Vsetín, 75501, IČ: 47975261 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se