Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

Technolog

Pracovní náplň

Tvorba technologických postupů včetně stanovování pracovních norem (se zaměřením na obrábění a zámečnickou výrobu)

Kontrolní měřicí činnost z hlediska dodržování technologických postupů
Vedení technické dokumentace

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru

Praxe v oboru výhodou

Znalost norem a technické dokumentace

Znalost AJ nebo NJ vítána

Flexibilita a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

Motivační systém odměňování

V závislosti na dosaženém vzdělání a praxi 16 – 19 000,- Kč

Ostatní

V případě zájmu o některou z nabízených pozic kontaktujte personální oddělení:

Ing. Lenka Juříková
Tel.: 572 82 44 11
E-mail: personalni@sub.cz

Slovácké strojírny, a.s.

Slovácké strojírny, a.s. jsou jednou z nejvýznamnějších průmyslových společností Zlínského kraje s více než šedesátiletou tradicí vyspělé strojírenské výroby. Do nového tisíciletí vstoupily Slovácké strojírny jako moderní firma plně adaptovaná na konkurenční prostředí tržního hospodářství.

Zobrazit celý profil společnosti

Nivnická 1763
688  Uherský Brod
www.sub.cz

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u Slovácké strojírny, a.s. se sídlem Nivnická 1763, Uherský Brod, 688, IČ: 8702 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se