Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

Technik ICT pro MES a WMS

Pracovní náplň

  • správa technologické sítě, aktivních prvků, přehled o počítačových trasách, přehled o druhu a umístění komponent technologické sítě
  • správa serverů technologické sítě
  • správa technologické wifi sítě
  • správa koncových prvků systému MES a WMS (terminály, čtečky, tiskárny)
  • podrobná znalost nasazeného systému MES a WMS, správa systému
  • přehled o funkci a práci datových rozhraní s jinými systémy
  • uživatelská znalost modulů logistika a výroba v systému SAP
  • identifikace chyb a problémů
  • komunikace s dodavateli,
  • správa SLA – komunikace s helpdeskem
  • podpora uživatelů
  • spolupráce na rozvoji systému
  • vytváření a správa dokumentace

Požadujeme

  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky výhodou
  • způsobilost k výkonu profese
  • vyhláška 50/78 Sb. nebo vzdělání v oboru elektro
  • vzdělání SŠ nebo VŠ
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědnost, spolehlivost, přizpůsobivost
  • schopnost komunikace s uživateli a obchodními partnery
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • procesní myšlení
  • ochota dále se vzdělávat

Nabízíme

  • profesní seberealizaci v obchodně výrobní společnosti; adekvátní finanční ohodnocení; sociální výhody společnosti Fatra, a.s. a skupiny Agrofert; místo výkonu práce Napajedla.

Ostatní

www.agrofert.cz

Fatra, a.s.

Společnost Fatra, a.s. byla založena v roce 1935 koncernem Baťa. Dnes patří mezi největší zpracovatele plastů ve střední Evropě a je nedílnou součástí plastikářského průmyslu v České republice.

Zobrazit celý profil společnosti

třída Tomáše Bati
76361  Napajedla
www.fatra.cz

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u Fatra, a.s. se sídlem třída Tomáše Bati , Napajedla, 76361, IČ: 27465021 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se