Šancí je změna

Hledat práci

Víte, že máme v databázi již 355 nabídek

Nástrojář

Pracovní náplň

- výroba, údržba a opravy forem
- broušení, leštění, lícování, apod.
- montáž kontrolních přípravků

Požadujeme

- SŠ nebo OU s maturitou – ideálně obor strojírenství, obráběč kovů, popř. strojní - zámečník
- znalost čtení technických výkresů
- zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou, nikoli podmínkou
- manuální zručnost, zodpovědnost, přesnost a spolehlivost

Nabízíme

- perspektivní práce v renomované společnosti, příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu
- dynamická a různorodá práce v mladém kolektivu

- balíček zaměstnaneckých benefitů – 13. a 14. plat, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dní dovolené navíc, firemní stravování, vzdělávání
- nové a moderní pracovní prostředí
- nástup možný ihned, popř. dle dohody
- místo výkonu práce v Chropyni

Chropyňská strojírna, a.s.

Chropyňská strojírna je významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě. Výrobní program společnosti je tvořen výrobou svařovacích a montážních přípravků, jednoúčelových strojů, forem pro vstřikování plastů, kontrolních zařízení, elektrorozvaděčů a elektroinstalacemi.

Zobrazit celý profil společnosti

Komenského
76811  Chropyně
www.chropynska.cz

Vybrat souborZměnitSmazat

Odpovědí na tento inzerát a odesláním svých osobních údajů v rozsahu dat obsažených v životopisu a jejich přílohách dávám souhlas v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů s jejich zpracováním a uchováním v databázi k účelu nabídky volných pracovních míst, brigád, stáží a případného uzavření pracovněprávního vztahu u Chropyňská strojírna, a.s. se sídlem Komenského , Chropyně, 76811, IČ: 18189679 a jejich dceřiných společností. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje nebudou předány třetím stranám a tyto údaje bude společnost zpracovávat po dobu jednoho roku od jejich poskytnutí a následně budou tyto údaje zlikvidovány. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním doporučeného dopisu na adresu firmy.
Přihlásit se       Zaregistrovat se